In opdracht van Megens Apeldoorn werkt team Groen aan de realisatie van diverse installaties in het Integraal Kindcentrum (IKC) de Wijssel te Gendringen.

Compleet inclusief engineering verzorgen wij de installatie van een brandmeldinstallatie, GTV-installatie, inbraakinstallatie, data-installatie en video-intercom.

Brandmeldinstallatie – Hertek
De brandmeldinstallatie voorziet in gedeeltelijke bewaking in het onderwijsgebouw en volledige bewaking van het inpandige kinderdagverblijf (KDO), inclusief levering van inspectiecertificaat.
Toegepaste componenten:

  • Penta 6475 brandmeldcentrale
  • 30 Sorteria optische melders
  • 2 multisensormelders
  • 4 optische signaalgevers
  • 8 handmelders
  • 38 wandsounders
  • 6 intelligente input/output modules
  • 2 GTV-25 units voor objectbewaking en sturing van brandkleppen en vrijloopdrangers

Inbraakinstallatie – Satel
De inbraakbeveiliging wordt verzorgd middels een Satel EL2 installatie met circa 80 componenten, volledig afgestemd op de gebruiksfunctie van het gebouw.

Data-installatie – Excel
Voor de bekabelde netwerkvoorziening is gekozen voor het merk Excel.

  • 1 Environ 42U 800x800 patchkast
  • 60 Cat6 data-aansluitingen

Video-intercom – 2N
Het gebouw is uitgerust met een hoogwaardige video-intercomoplossing van het merk 2N, voor optimale toegangscontrole en gebruiksgemak.

Gebruikte technieken: